top of page

VRH B

Dne 11. dubna 2019 se Amy a Romeovi narodilo 11 krásných štěňátek.
Máme 8 kluků a 3 holčičky.
Všechna štěňátka jsou černá s hnědou vlohou.
Všechna štěňátka jsou zadaná.
Hledáme milující domovy, které jsou připraveny přivítat štěňátko jako člena rodiny. Lidi, kteří jsou seznámeni s flatí aktivní a kontaktní povahou a chtějí věnovat svůj volný čas pejskovi, ideálně, kteří uvažují, že by se s flatem věnovali nějaké aktivitě. Vítání jsou i ti, kteří uvažují o chovu a výstavách a využijí potenciálu velmi kvalitního původu. Se vším rádi pomůžeme. Máte zájem o štěňátko z tohoto spojení?
Člověk míní, život mění. Ačkoliv jsme chtěli Romea použít v našem chovu až později, osud tomu chtěl jinak a Amy nám minulý rok po cestě do Švédska nezabřezla. Romeo mezitím splnil veškeré podmínky k uchovnění a ačkoliv jsme samozřejmě měli nějaká očekávání při jeho pořizování, on je ve všech směrech předčil.
Jedná se o spojení dvou překrásných Flat Coated Retrieverů úžasné povahy a pevného zdraví. Oba rodiče jsou velice úspěšní na poli výstavním a pyšní se mnoha tituly a oceněními. Oba jsou aktivními canisterapeuty a mají složené zkoušky lovecké upotřebitelnosti. Amy je velmi něžná, klidnější fena, doma princezna, ze které se na poli i v lese stává úžasný lovecký pes. Je mi skvělou parťačkou na honech, které si obě užíváme. Má výborný nos. Romea zase neskutečně baví WT úlohy a jakákoliv spolupráce se mnou. Je to mladý pes importovaný z Itálie s vynikajícím rodokmenem, skvělým temperamentem a s milou, přátelskou povahou s chutí se vždy zavděčit a potěšit. Dal již 4 vrhy, se kterými jsou chovatelé nadmíru spokojeni a já pevně věřím že i my budeme s tím naším. 
Štěňátka z tohoto vrhu budou všechna černá s hnědou vlohou, část ponese vlohu žlutou. Budou vhodná do rodin s dětmi, k aktivním lidem ale také budou nadějná na výstavy a další chov. Budou mít výborné předpoklady k práci - přinášení, ke které byli vyšlechtěni. Flati jsou vhodní pro různé aktivity, sporty, výcviky, terapie atd.. Budou nadšeně dělat cokoliv. Hlavně že to bude s Vámi.
Rádi budoucí majitele poznáme osobně, vy naopak poznáte nás, rodiče vrhu, štěňátka a prostředí ve kterém vyrůstají.
bottom of page