LITTER "B" OF BESKYD HILL

Očekáváme černá štěňátka v první polovině dubna 2018!
Expected black puppies in the first half of April 2018!
 
Zahraniční krytí ve Švédsku
 
 
 
Výběr krycího pejska pro Amynčin druhý vrh byla dlouhodobá záležitost. Věříme, že Dublin je báječná volba. Typově i povahově jsou si s Amy velmi podobní a proto doufáme a moc se těšíme na krásný vyrovnaný vrh.
Do dalekého Švédska jsme se vydali začátkem února, předpokládané narození štěňátek je okolo 10. dubna.
 
 
otec/sire:
C.I.E GB SHCH NO UCH SE U(U)CH FIV -12-15 SE V-13-14-14-16 NORDV-14
EUW-15 NV-15-16 AMSV-15 WW-17
CASTLEROCK SIMPLY MAGIC "Dublin" (SWE)
 
zdraví/health
HD B, oči čisté bez genetické zátěže
 
výstavy/shows
 RBIS Crufts 2015, BIS Stockholm 2016, BIS Finsk Winner 2015, BIS Amsterdam Winner 2015, BIG-1 Eropean Dog Show 2015, Number 2 Dog Sweden 2016, Number 4 Dog Sweden 2015, Number 13 Dog Sweden 2014, 4x CC & 3 BIR & BIG-2, BIG-4 England, Flera BIS SKK, BIS-2 Swedish Winner 2014, BIS-4 Nordic Winner 2015, BIG-4 Crufts 2016, BIG-2 WDS Leipzig 2017, BIS NRK EUW-15 Rasspesial, 7x BIS SSRK, 4x BIS FRK Clubshow, atd. ...
 
   
 
Dublin je velmi známý, téměř osmiletý pes importovaný z Anglie do Švédska. Úspěšnějšího flata byste težko hledali. Počet jeho výstavních ocenění je neuvěřitelný! Běhal a umístil se ve finálových soutěžích na největších a nejprestižnějších výstavách vůbec. Už teď je žijící legendou.
Za svůj život dal již spoustu exteriérově špičkového, zdravého a pracovně velmi schopného potomstva. Jeho samotného jsem blíže poznala až na světové výstavě psů v Lipsku, kde si zaslouženě ve svém krásném věku a kondici připsal titul světového vítěze a následně získal BOB a BIG-2.
Dublin je pes nádherného výrazu a hlavy, výborné stavby těla, ideální velikosti a pes s úžasným pohybem. Je zážitek vidět ho v kruhu, vlastně je zážitek potkat ho při každé příležitosti. Má jemnou a milou povahu, přátelskou ke všemu živému. Stále má něco v tlamce a hrozně rád se mazlí. Pro jeho majitelku Anette je Dublin srdcovým psem, kterého člověk potká jednou za život. Následuje ji na každém kroku a miluje ji stejně jako ona miluje jeho.
Dublinův rodokmen je plný kvalitních předků. Jeho matka Castlerock Magic Moment byla výstavně velmi úspěšná fena v Anglii, stejně jako jeho otec Calzeat Causa Commotion at Flatcharm. Ten se dožívá v parádní kondici krásných jedenácti let.
Moc si vážíme, že můžeme Dublina použít v našem chovu. Doufáme, že náš dům brzy zaplní šťěňátka, kteří nás i své budoucí majitele zahrnou tou pravou flatí láskou jak jen to oni umí.
 
    
 
matka/dam:
C.I.B C.I.E GrandCHRO CHCZ CHSK CHPL CHAT CHARO
JCHCZ JCHSK JCHPL JCHHU CJW-14 CJCH-15
zdraví/health:
HD A, ED 0/0, oči čisté, skus nůžkový, plnochrupá
 
výstavy/shows:
1st in working class - Cruft 2017, 1sT in intermediate class - WDS Milano 2017
DUAL PURPOSE-15, TOP BITCH FCR-15, SHOW BITCH FCR-14-15
BIG, 5x BOB, 7x BOS, Junior BIG, 4x BOJ, BOB baby, BOB puppy
 
zkoušky/exams:
KPZR I.cena, KLZR, KZVPR, používaná v lovecké praxi
Canisterapeutické zkoušky - aktivní canisterapeut
 
  
 
Amy pochází z velmi kvalitního a zdravého vrhu. Její rodokmen je plný známých a úspěšných flatů špičkové skandinávské krve. Především její babička Era - Whizzbang´s Exotic Fire byla nezapomenutelná fena vynikajích kvalit.
Amy je fenka výborného typu a velikosti. Především vyniká krásnou hlavou s milým výrazem, skvělou silou kostry a nádhernou horní linií. Poměrně rychle získala své šampionáty, včetně mezinárodního. Kromě toho vyhrála dvakrát po sobě klubová ocenění nejlepší výstavní fena, také dual-purpose a TOP fena. Nesmím opomenout také vysoká ocenění z prestižních výstav jako světová výstava v Miláně či Crufts, kde Amy vyhrála svou třídu. Díky Amy jsme si splnili spoustu snů a získali nezapomenutelné zážitky.
Amy je velmi pracovitá fenka. Má výborné klidy a přináší spolehlivě. Při práci je samostatná a pomáhá si svým skvělým nosem. Přestože je to fena klidnějsího temperamentu, má srdce lovce a je mi úžasnou parťačkou na honech. Její velmi milou a klidnou povahu rozvíjíme při pravidelné canisterapii u dětí ale i u starších klientů, kde je naprosto úžasná a empatická.
Věřím, že společně s Dublinem budou tvořit skvělý pár a dočkáme se nádherných štěňátek, které budou dělat radost svým majitelům stejně, jako jejich rodiče nám.
 
  
 
 We are expected high quality black puppies with liver talent. Both parents are very succesful in show ring, Dublin is one of the most succes flat coat ever with many the highest awards. His offsprings have great results from shows and have also great working ability. Amy is super working and therapy dog. She is calm, independent and very realible. Amy and Dublin have calmer temperament and they have kind and friendly characker. Their offsprings are clear for hereditary diseases as well as their parents. Love this combination so much! Hope for beautiful puppies with great assumption for breeding.
 
Pedigree by flatcoatdata.com