Psí školička

Jarní kurz začne konec února/začátek března 2018, v případě zájmu zašlu více info emailem či zodpovím telefonicky
 
Naše psí školka funguje již šestým rokem při ZKO Zašová a v roce 2015 také v Rožnově při Agi Rebels.
 
Ve školce uvítáme každého, kdo má zájem se svým pejskem pracovat. Naší náplní je především socializace, jak komunikovat se psem a učení základních povelů. (sedni, lehni, dej pac,zůstaň, fuj, důraz je kladen na přivolání) Také se dle zájmu účastníků snažíme zařadit pár triků.
V případě individuálních dotazů se snažím zodpovědět a poradit vždy na konci hodiny Školička probíhá buď v sobotu ráno, nebo v neděli odpoledne. (Dle mých časových možností a také počasí) Chodí to tak, že o všech aktivitách vždy informuji emailem a když se něco mění rychle, tak na tel. číslo (např. nepřízeň počasí) Vše děláme formou pozitivního posilování.Teda alespoň se o to snažíme :D Ve školičce jsou pejsci rozdělení do skupin dle velikosti a stáří (a občas také podle toho co už umí) Skupiny pejsků jsou 6-8 pejsků (snažíme se spíše aby byla skupina do 6 psů, 8 je opravdu vyjímečně.)
Kurz má 10 lekcí, poslední hodinu dostanou účastníci vysvědčení se slovním hodnocením. Cena za kurz je 700 Kč. Máme vždy jarní a podzimí kurzy. Délka trvání jedné lekce je cca 35-55 minut, záleží na počtu pejsků a intenzitě cvičení, ale v průměru je to 45 minut/lekce.
 
Pokud se tedy rozhodnete náš kurz navštěvovat, prosím napište mi Vaše jméno, rasu a jméno pejska a co od psi skolicky očekáváte. Pokud vás již trápí nějaký problém, prosím napište mi jej. Až po první hodině se můžete rozhodnout, zda Vám můj způsob vedení vyhovuje a budete chtít školku navštěvovat. 
 
Na první hodinu ( která začne dle počasí koncem února/začátek března - jarní kurz a konec srpna/začátek září - budu vás včas informovat )  
Prosím 
Vezměte sebou:
 
  • nenažraného, ale né hladového psa (nedávejte mu najíst, než půjdete, vynechejte krmnou dávku anebo ji alespoň ponižte)
  • dobrou náladu,
  • očkovací průkaz pro kontrolu, je to ochrana pro všechny
  • dlouhé vodítko na přivolání (ve zverimexu koupíte, říká se mu také stopovačka) - Ne Flexi!
  • Krátké vodítko na cvičení
  • pamlsky (co má pejsek rád, u každého je to jinak, ale nejvhodnějšíje frolic, piškot nebo párek, Junior salám, sekaná - vše nalámané či nařezané na co nejmenší kousíčky,velikost jako nehet malíčku, aby se štěndo hned po pár pamlscích nepřežralo -pejsek by měl mít pamlsek opravdu moc rád a chtít pro něj udělat cokoliv!)
  • hračku, či balonek kterou má štěně rádo
  • pokud budete chtít pracovat s klikrem, tak také klikr
  • Oblečení, na kterém Vám nebude vadit možné zašpinění, na nohy doporučuji holíny, zvlášť pokud před lekcí pár dní prší :D

Mějte se hezky a budu se těšit na případné setkání s námi ve školičce :)
Jana Janíčková, tel 603 533 985
email: janabolfi@gmail.com

 

Níže si dovoluji ukázat pár odpovědí z mého dotazníku ohledně spokojenosti se psí školičkou.: