Novinky

Klubová výstava Konopiště

Letošní výprava na klubovou výstavu v Konopišti byla vyjímečná! Účastnil se ji celý odchov z našeho vrhu A včetně jejich maminky Amy a Romíska. Nikdo se ve velké konkurenci neztratil a Romísek dokonce ovládl závěrečný kruh plný štěňátek. Byl to krásný víkend plný setkání, počasí vyšlo a my jsme moc pyšní!  Klubová výstava RK CZ 27. 5. - rozhodčí Robert Allen (GB) Diamante Blu Nella Mia Stanza (třída štěňat) - Velmi nadějný 1, BOB puppy, BIS puppy !!! Applause for Lennart of Beskyd Hill (třída mladých) - Velmi dobrý Amber Sea of Beskyd Hill (třída mladých) - Výborná 4/12 Angelic Wink of Beskyd Hill (třída mladých) - Výborná/12 Abigail Tulip Rock on Fire (třída vítězů) - Výborná 4 Svou premiéru v kruhu měly i naše dvounohé děti Adámek, Viky a Vendulka. Moc jim to šlo, Viky obhájil 2. místo s Romeem a Vendulka 4. místo s Amy.      
Celý článek

KV + SV Humpolec 17

Po kratší přestávce jsme se zúčastnili krásné výstavy v nádherném prostředí Vysočiny - Klubové a speciální výstavy v Humpolci. V našich řadách Beskyd Hill nás reprezentoval Lenny a Amber po oba dny a Romísek s Amynkou pouze v sobotu. Výsledky nedopadly úplně podle představ, zvlášť sobotní posuzování bylo spíše zklamáním, ačkoliv jsme se těšili na chovatelku flatů z anglie. V neděli moc potěšil výsledek Amberky a nádherné slova od pana rozhodčího. Měli jsme přihlásit neděli :) Tady už výsledky: Sobota 6. 5. 2017 - rozhodčí: Becky Johnson (GB) Romeo  ve štěňátkách - VN2 Lenny v mladých - VD Amber v mladých - VD Amy ve vítězích - V3 Neděle 7. 5. 2017 - rozhodčí Scarpellini Sergio (IT) Lenny v mladých - V Amber v mladých - V2 Výstavy však nejsou jen o výsledcích ale i o setkání s přáteli v krásném prostředí. Děkujeme všem za super společnost, Terezce Vaňkové za nádherné fotky a trpělivost :)   
Celý článek

CRUFT 2017

Jsem nesmírně šťastná, že jsme se mohli zúčastnit této největší výstavy na světě a o to víc, že jsem se na "zeleném koberci" mezi tak nádhernými flatíky z celého světa mohla proběhnout se svou milovanou Amy. Amynka běhala ve třídě open jako jediná játrová fenka mezi nejkrásnějšími šampionkami a myslím, že se vůbec neztratila. Ocenění jsme se dočkali v následující třídě special working gundog, kde Amy vyhrála příčku nejvyšší a porazila tak 14 ostatních fenek. Jsem nesmírně hrdá a pyšná na svou holčičku, která pro mě znamená tak moc... Amy díky za VŠECHNO!! Velká gratulace patří ostatním českým flatíkům, českému odchovu a taky všem úspěšným majitelům či chovatelům. Jsem ráda že jsem se mohla pozdravit s přáteli z flatího světa a poznat nové :) Děkujeme všem za absolutně nádherný den, který se nám vryl tak moc hluboko do paměti a nikdy na něj nezapomeneme.  Abigail Tulip Rock on Fire - 1st in special working gundog class
Celý článek

DUO CACIB BRNO 2017

Výstava ve znamení dalšího setkání našeho celého odchovu :) Vedli si všichni báječně. Jsem moc ráda že jsme mohli strávit tento víkend všichni společně, velké díky patří rodině Kuchařovým za veškerou péči o nás - jídlo, nocleh, zábava :) Už se těšíme na další společnou akci! A jak naši pejsci dopadli? :)  Saturday - judge: Martin O´Donoghue (IRL) Applause for Lennart of Beskyd Hill - VP1, TOP 10 in BIS puppy Amber Sea of Beskyd Hill - VP Angelic Wink of Beskyd Hill - VP Abigail Tulip Rock on Fire - Exc.2, res. CAC Sunday - judge: H.Fryckstrand (SWE) Applause for Lennart of Beskyd Hill - VP1 Amber Sea of Beskyd Hill - VP1 Angelic Wink of Beskyd Hill - VP2 Abigail Tulip Rock on Fire - Exc.1, CAC, res. CACIB !!  
Celý článek

CACIB LJUBLJANA

Po dlouhé poštěňátkové pauze pro nás výstavní sezóna začala v Ljubljaně, kde si Amy vedla skvěle a poslední výstavní den dokonce dosáhla příček nejvyšších! Konkurence byla opravdu krásná, hodně flatů přijelo z Itálie, ale i ze Švýcarska či Rakouska. O to více nás úspěch těší! Abigail Tulip Rock on Fire "AMY" First day CACIB - working class - Exc.2, res.CAC Special Club Show of Retrievers - working class - Exc.2, res. CAC Second day CACIB - champion class - Exc.1, CAC, CACIB, BOB !!!
Celý článek

Výstavní premiéra pro náš odchov

První výstava pro naše dvě černé štěňátka Lennyho a Andělku. Premiéru zvládli oba výborně, stáli i běhali jako by to dělali běžně :) Jsem moc pyšná. Applause for Lennart of BH - VN1/2 Angelic Wink of BH - VN1, BOB baby Děkuji majitelům za skvělou péči a možnosti prožít tento skvělý den :)
Celý článek

SKVĚLÉ ZAHÁJENÍ VÝSTAVNÍ SEZÓNY 2016

Amy zahájila další rok ve výstavním kruhu opět skvěle a zase zazářila!! 9.1.2016 - Hanácká Národní výstava v Brně /judge: Hana Ahrens (A) Amy - třída šampionů - V2, res. CAC -> CAC -> NEW CZECH CHAMPION OF BEAUTY !!! 17.1.2016 - Winter Show Nitra /judge: Zdenka Jílková Amy - třída šampionů - V1, CAC, CACIB !!  
Celý článek

Úspěchy z výstav!

Skvělé výstavní úspěchy! Amy začaly výstavy konečně bavit, což se velmi hezky projevilo na výsledcích :) 23. 10. Speciální výstava Retrieverů Viničné (SK) třída šampionů - V1, CAC 25. 10. MVP Bratislava (SK) třída otevřená VD2 - mrtvý ocas MVP Praha (CZ) 31.10. třída pracovní - V2, res.CAC 1.11. třída otevřená V1, CAC z 9 fen! VDH Karlsruhe (DE) 14.11. třída pracovní V1, CAC VDH, CAC DRC, res.CACIB !!! 15.11. třída pracovní V1, CAC VDH, CAC DRC 29. 11. MVP Nitra (SK) třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB !!!! IHA WELS (AU) 5. 12. třída pracovní V1, CACA 6. 12. třída otevřená V1/9, CACA, CACIB, BOS !!!       
Celý článek

Plánujeme první vrh!

Konečně jsme se dočkali a poznali budoucího ženicha! Pokud vše půjde dobře, dočkáme se na jaře flatích miminek :) VRH "A" of Beskyd Hill Amy a Calle s:Flatterhaft Jimmy Carter (imp.SWE), m:Ch Abigail Tulip Rock on Fire Plánujeme černá a hnědá štěňátka na jaro/léto 2016 Pokud máte zájem o štěňátko z toho krásného spojení, neváhejte nás kontaktovat! We are planning black and liver puppies for Spring/Summer 2016 If you are intersted in puppy from this lovely combination, don´t hasitate to contact us! Calle´s webside: www.blackcamio.de/
Celý článek